wypadek-awaria-stłuczka-brak paliwa-warsztat 24h

 

 694 900 009

Pomoc Drogowa Warszawa

Czasami samochód odmawia nam posłuszeństwa zanim jeszcze zdążymy gdziekolwiek wyruszyć, a czasami dopiero w trakcie jazdy (co jest dużo bardziej niebezpieczne!). Jak każda inna maszyna, także nasze pojazdy co jakiś czas ulegają mniejszym lub większym usterkom - zdarza się to nawet tym najbardziej zadbanym i dopieszczonym przez ich właścicieli.

Jeżeli Twój samochód przestał działać i nie wiesz, co może być tego przyczyną, musisz zdać się na fachowców, którzy udzielą Ci pomocy. Szczególnie jeżeli Twoje niedziałające auto stoi na środku drogi, pomoc musi nadejść szybko, ponieważ samochód nie tylko utrudnia ruch, ale także zmniejsza bezpieczeństwo ruchu drogowego.

Niezbędna będzie Ci pomoc drogowa. Nasza firma zajmuje się świadczeniem jej głównie na terenie Warszawy oraz w pobliskich miejscowościach. Wystarczy jeden telefon, by nasza ekipa szybko znalazła się na miejscu. Jeżeli usterka nie będzie poważna, naprawimy ją na miejscu i szybko odzyskasz swoje auto. Holowanie warszawa zapewniamy zawsze, kiedy konieczne jest zabranie samochodu do warsztatu, gdzie zajmą się nim nasi mechanicy.

Udzielamy pomocy nie tylko kierowcom samochodów osobowych, ale także innych, m. in. dostawczych. Dzwoniąc do nas możecie Państwo liczyć na szybkość reakcji, fachowość, profesjonalizm oraz wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Nie zostawiamy naszych klientów samych sobie - każdy może liczyć na pełną pomoc z naszej strony oraz indywidualne podejście.